Návštevná kniha

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné
Váš e-mail nebude zverejnený
19 entries.
Lukáš Hulanský Lukáš Hulanský wrote on 1. decembra 2023 at 18:32
Nedávno som absolvoval kurz strelby začiatočník. Veľká spokojnosť. Na kurze sme sa naozaj veľa naučili, ale zažili sme aj veľa zábavy. Inštruktor na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam!
Eva Eva wrote on 15. októbra 2023 at 20:02
Mám za sebou kurz Adept, na ktorý som sa prihlásila s minimom znalostí, či už teoretických alebo praktických. Takže aj s riadnou dávkou obáv či vlastne z toho niečo budem mať a ako sa s tým školiteľ vysporiada. Musím povedať, že prístup pána Brunovského je absolútne špičkový. Je to skvelý pedagóg, výborne vysvetľuje, nielen veľmi zrozumiteľne, ale ešte aj zábavne. Vydržala by som počúvať aj oveľa dlhšie. Čo sa týka praxe, tak isto, absolútne topka, s maximálnym dôrazom na bezpečnosť! Nácvik streľby nie je len o vystrielani 50 nábojov, ale rôznych typoch tréningu manipulácie so zbraňou vrátane rozobratia a zloženia zbrane. Mala som pocit, že pán Brunovský dáva do školenia 100% + obdivujem aj jeho neuveriteľnú dávku trpezlivosti. Rozhodne kurzy pána Brunovského odporúčam či už nováčikom (aj absolútnym) alebo aj pokročilým, isto nebudete ľutovať. Ja plánujem do budúcna ďalšie. Ďakujem veľmi pekne!
Viky Viky wrote on 26. marca 2023 at 21:39
S p. Brunovským som absolvovala už niekoľko individuálnych kurzov, a ideme ďalej :). P. Brunovský je veľmi príjemný človek, s ktorým sa dá srandovať, pomôže, poradí, no zároveň pri kurze počas streľby ide sranda bokom. Dbá na maximálnu bezpečnosť pri manipulácii so zbraňou. Vždy všetko riadne vysvetlí, ukáže, hodnotíme spolu chyby a postupy. Je to profesionál vo svojom obore a vzhľadom na to, že je pedant, si človek postupne, pri pravidelných tréningoch všíma pokroky pri streľbe. Kurzy sú zaujímavé a vždy sa odlišujú, p. Brunovský vždy vymyslí nové, zaujímavé cvičenia, takže sa nikdy nenudíme. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť niečo nové a zlepšiť sa, ako aj úplným začiatočníkom. Som presvedčená, že lepšieho inštruktora na SR nenájdete!!!
Mirka Mirka wrote on 9. novembra 2022 at 21:31
Som držiteľkou ZP a zbrane už dosť dlho, občas som zbehla na strelnicu vyhnať pavučiny z hlavne. Terč vzdialený 5 m vyzeral ako po výstrele brokovnice, hlaveň pištole horúca,za pol hodinu vystrielaných 200 nábojov a ja som odtiaľ odchádzala s hrejivým pocitom ako mi to dobre ide.... Ako darček som sa dostala na kurz začiatočníka do rúk p. inštruktora Brunovského. Išla som tam tak trošku s nevôľou, veď aký som ja len začiatočník... Už prvé minúty kurzu ma presvedčili, že nie je strieľať ako strieľať - boli nám vysvetlené zásady bezpečnej manipulácie so zbraňou, ako ju správne držať a ako trafiť tam, kam chcem. Aj keď nás bolo viac, pán Brunovský sa nám stihol každému osobne venovať, trpezlivo vysvetliť kde robíme chyby a ako ich odstrániť. Bola som nadšená nielen z jeho prístupu, ale aj z mojich výsledkov - zásahov v terči. Až tu som zistila, že dobre mienené rady "skúsených" strelcov na strelnici mi nič nepriniesli, skôr naopak. Preto odporúčam každému, kto sa chce naučiť strieľať a bezpečne ovládať svoju zbraň, absolvovať aspoň začiatočnícky kurz v Streleckej akadémii.
Tony Tony wrote on 6. novembra 2022 at 19:42
S pánom Brunovským som absolvovala 2 individuálne tréningy a jeden začiatočnícky kurz. Pán Brunovský je odborník v tom čo robí a vie veľmi dobre vysvetliť aj začiatočníkom, ktorí nemajú žiadne skúsenosti, čo majú robiť. Má veľmi príjemné vystupovanie a vie kedy si môže dovoliť zavtipkovať a kedy ide sranda bokom. Dostatočne dbá na bezpečnú manipuláciu, vďaka ktorej sme kurz ukončili všetci živí a zdraví. 😀 Odporúčam každému akýkoľvek kurz v Streleckej akadémií, či už kvôli profesii alebo len tak, lebo si to chce niekto skúsiť a určite pod vedením pána Brunovského. Ide o skutočného odborníka.
Matej Matej wrote on 9. októbra 2022 at 18:58
Dopĺňam recenziu - dnes absolvovaný ďalší kurz (skupinový Kurz 1) a bolo to opäť výborné. Kurz sa venoval základným technikám streľby, ktoré sme prakticky nacvičovali. P. Brunovský sa každému podrobne venoval, všetko vysvetlil a pomáhal nám pri náprave neduhov. Kurz bol opäť profesionálny, primerane náročný (podľa schopností každého strelca) a v uvoľnenej atmosfére. Ďakujem a teším sa na nasledujúce kurzy.
Matej Matej wrote on 25. augusta 2022 at 22:32
Na základe referencií som očakával veľa, no realita to ďaleko prekonala. S p. Brunovským som absolvoval individuálnu inštruktáž ako relatívne čerstvý držiteľ ZP - cieľom bolo naučiť sa strieľať tak, aby toho na strelnici padalo viac do čierneho. Prístup p. Brunovského bol maximálne odborný, uvoľnený a v správnych situáciách adekvátne prísny (najmä čo sa týka bezpečnej manipulácie). Tých niekoľko hodín ubehlo rýchlo a odchádzam s pocitom, že pod správnym vedením sa dá posúvať míľovými krokmi. Tiež konečne viem, čo a ako trénovať a následne na strelnici skúšať aplikovať. Rozhodne pôjdem aj na skupinové kurzy v Streleckej akadémii. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť strieľať a hlavne pochopiť prečo a ako.
Tomáš Tomáš wrote on 30. mája 2022 at 9:17
Na základe referencií som sa rozhodol skúsiť kurz u p. Brunovského. Po dvoch kurzoch, skupinovom aj individuálnom mi neostáva nič iné iba odporučiť ďalším. Skúsených strelcov je veľa, tých čo to vedia vysvetliť už nie. Každý postup a pohyb je vysvetlený spôsobom "ako" a hlavne aj "prečo". Človek vždy odchádza s hlavou plnou informácií a odporúčaní čo u seba zlepšiť, kde sú jeho najväčšie medzery, akým spôsobom na nich zapracovať, a chuťou na ďalšie sebazdokonaľovanie.
Miro Miro wrote on 23. mája 2022 at 15:02
Absolvoval som Kurz ADEPT. P. Brunovský je dobrý učiteľ, s prístupom, ktorý síce budí rešpekt, ale je zároveň aj priateľský, dokáže pobaviť a zároveň vysvetliť aj začiatočníkom, ktorí sú bez akýchkoľvek skúseností. Oceňujem pedantnosť ohľadne bezpečnosti, poskytnuté materiály, obrazové aj fyzické pomôcky. Nápomocné sú aj príbehy zo skutočných situácií či praktické príklady na lepšie pochopenie. Komu by sa 50 nábojov zdalo málo, tak to nie je pravda. Vyskúšal som si prakticky všetko, čo som potreboval, dokonca možno aj viac (napr. prebíjanie zásobníkov) a to veľmi logicky a odstupňovane. Rozobratie a zloženie zbrane nie sú výnimkou. Odporúčam si prichystať otázky, ktoré vás budú zaujímať, alebo v čom si nie ste istí (napr. pri legislatíve a pod.). A nakoniec som dostal ešte aj certifikát, ktorý som fakt nečakal 🙂 Vrelo teda odporúčam, určite sa k p. Brunovskému ešte vrátim.
Barborka Barborka wrote on 4. mája 2022 at 12:44
S kolegom sme absolvovali Kurz ADEPT - praktická príprava na skúšku. Lepšie sme si vybrať nemohli. Kurz nám dal veľmi veľa, aj keď sme zbraň nedržali poprvýkrát v rukách. Pán Brunovský nám presne vysvetlil, na čo si pri skúškach máme dať pozor. Odporúčam. Najlepšie strávených 5 hodín. A to ani nevieme, ako nám to ubehlo 🙂 a o zábavu bolo postarané tiež. Určite sa budeme hlásiť aj na ďalšie kurzy a nevieme sa už dočkať 🙂
Vladimir Vladimir wrote on 8. apríla 2022 at 15:28
Kurz Pištoľ 2x za sebou 🙂 už aj individuálny tréning 😉 očakávania sú vždy splnené. Teším sa na Pištoľ 2 a ďalšie individuálne tréningy. Človek má až problém odisť. Mal som možnosť byť aj v iných školách na tréningu, takže dá sa porovnať. Som rád, že som našiel p. Brunovského. Keďže má nejaký ten rok praxe, vie povedať/predviesť a porovnať rôzne techniky, ktoré si človek na kurze môže vyskúšať, zistiť čo by človeku viac vyhovovalo. Super na tom je, že p. Brunovský bude akceptovať a rešpektovať akékoľvek rozhodnutie študenta. Myslím tým, že ukáže napr. 3 spôsoby obťahovania záveru a je na vás, ktorý si osvedčite. Mne najviac dala bezpečnosť a bezpečná manipulácia (viem, že si ešte stále musím dávať pozor ako narábam so zbraňou), ale na 98% som si istý, že bezpečne manipulujem. Tí, ktorý boli na kurze vedia o čom hovorím, najmä keď prídu na verejnú strelnicu a vidia ako iní narábajú so zbraňami. Pán Brunovský mi odpustí rýchly prst na spúšti 🙂 keď sa netrafím kam mám, ale bezpečnosť/bezpečnú manipulácii tú nie, ta je na 1. mieste. Najlepšie je, že človek keď si začne osvojovať bezpečnosť/bezpečnú manipuláciu plus praktizovanie tréningu sa stáva istejší s tým, čo robí so zbraňou, ako ju používať na obranu.
Mato Mato wrote on 5. októbra 2021 at 19:31
Kurz nabitý praktickými informáciami a kreatívnymi cvičeniami, pri ktorých si nie len dobre zastrieľate, ale sa aj zabavíte. V spojení s výborným pedagogickým prístupom, profesionalitou a umením veci (často aj vtipne) podať to zaručuje, že si z kurzu u p. Brunovského odnesiete naozaj veľa. Či už sa chystáte nosiť zbraň alebo máte chuť si len skúsiť (zmysluplne) zastrieľať, vrelo odporúčam. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie pri kurzoch pre pokročilých.
Jakub Vanko Jakub Vanko wrote on 13. augusta 2021 at 19:44
Chodíme na kurz každoročne a vždy sme boli veľmi spokojní, prístup pána Brunovského dodáva kurzu skvelú atmosféru, vie odhadnúť ako spraviť kurz zaujimavým a hlavne prínosným 🙂 pre nováčikov výborné ale myslíme si, že aj skúsení strelci sa môžu veľa naučiť. Zážitok zaručený 🙂
Feri Feri wrote on 3. augusta 2021 at 18:51
Najlepšia strelnica!!! najviac cením profesionálny prístup p. Brunovského. Spôsob akým vysvetľuje, je uplne iný, než na aký som bol zvyknutý. Tie 3 hodiny boli super zážitok a vrelo odporúčam každému, kto váha. Čoskoro som tam zas 😉
Max Max wrote on 2. augusta 2021 at 13:08
S priateľkou sme u pána Brunovského absolvovali začiatočnícky kurz v rámci prípravy na zbrojný preukaz a boli sme nadšení. Ľudský, uvoľnený a zodpovedný prístup a aj kopec srandy. Naozaj sa nemusia báť ani úplní amatéri. 5 hodín ušlo ako voda a určite sa vidíme aj na pokročilejších kurzoch.
Martin Martin wrote on 30. júla 2021 at 15:03
Absolvovali sme spolu vyzivne 3 hodiny individualneho treningu - a dufam, ze coskoro zopakujeme! Moje ocakavania boli vysoko prekonane - pozitivne, samozrejme. Ako mierne pokrocily zaciatocnik samouk som sa naucil vela noveho - hlavne neocenitelnou spatnou vazbou. Skusil som si, ze co-to sa clovek nauci aj sam - ale kym na niektore veci pride, stoji ho to neporovnatelne viac casu a nabojov, ako ked si to necha vysvetlit. Uzival som si super ludsky pristup, humor (ano, tie instrukcie na krabicke nabojov som pozrel - a naozaj tam nepisu, ze su samonavadzacie : ) Este raz dakujem za spolocne straveny cas! Dobrych strelcov je viac, ale malokto dokaze vysvetlit a naucit - a z pana Brunovskeho som este k tomu aj citil, ako ho to obrovsky bavi.
Martin Martin wrote on 18. júla 2021 at 21:20
Som cerstvy majitel ZP a zbrane a hladal som niekoho, kto by ma naucil, ako so zbranou bezpecne narabat, nieco s nou aj trafit a evetualne sa nakoniec aj vedel branit. Googlil som a oslovil rozne strelnice a aj tuto akademiu a nahoda chcela, ze p. Ing. Brunovsky mal cas az ako posledny, tak som mohol porovnavat pristup viacerych instruktorov a bez debaty p. Brunovsky je najlepsi. Vidiet ze uci dlho, ma skusenosti, pozna chyby studentov a hlavne ich vie aj korigovat. Po absolvovani tohto som mal pocit, ze tie predchadzajuce boli iba take kovbojske strielanie, sice akcne a zabavne, ale nenaucil som sa prakticky nic. Tuto to ma system, p. Brunovsky vie v spravnej chvili zmenit to co sa nacvicuje, takze clovek ani chvilu nema pocit ze sa nudi a tri hodiny kurzu usli ani som nevedel ako. A hoci chyby neodpusta a okaazite na ne upozrni, dokaze aj pochvalit a primerane nadhodnotit dosiahnute ubohe zaciatocnicke vysledky, aby clovek neodchadzal v uplnej depresii, ze nic nevie 🙂 Za mna ostavam v kontakte s p. Brunovskym aj na dalsie kurzy a skolenia.
Matus Matus wrote on 28. júna 2021 at 9:56
Referencie neklamali. Super prístup, profesionálny nadhľad a veľa skúseností, ktoré vie pán Brunovský zrozumiteľnou a jasnou formou podať. Určite sme sa nevideli naposledy. Ďakujem
Oli Oli wrote on 17. júna 2021 at 10:16
Absolvovala som niekoľko hodín s inštruktorom p. Brunovským, ako úplný nováčik. Ako učiteľ je jednoznačne skvelý. Dáva výcviku primeranú vážnosť a od začiatku bazíruje na správnych zásadách, ktoré by sa mali stať železnou rutinou u každého, kto manipuluje so zbraňou. Na druhej strane vie byť vtipný, zábavný a podporujúci, čo som v začiatkoch ocenila a podporilo ma pokračovať a zlepšovať sa. Aj napriek tomu, že mám túto strelnicu relatívne ďaleko, určite sa s dôverou vrátim.